ديجيتال ماركتينگ

طراحي ظاهري مناسب وب سايت حرفه اي

قدم اول طراحي وب سايت حرفه اي

در ابتدا اولين كاري كه بايد براي طراحي وب سايت حرفه اي انجام دهيد اين است كه هدف خود را دقيقا مشخص كنيد و بنابر هدف خود استراتژي هاي لازمه را برنامه ريزي كنيد. بعد از اينكه هدف خود را مشخص كرديد مي توانيد برويد به سراغ اينكه چه ابزارهايي را نياز خواهيد داشت و در نهايت بايد از چه سيستمي براي پياده كردن وب سايت خود استفاده كنيد. در برخي موارد نياز است تا از يك سيستم آماده براي طراحي وب سايت خود استفاده كنيد و در برخي موارد هم نياز خواهد بود تا وب سايت را از ابتدا بنا بر نياز خود برنامه نويسي كنيد و به صورت اختصاصي سايت را طراحي كنيد. فراموش نكنيد كه طراحي وب سايت حرفه اي هزينه هاي بيشتري را در مقايسه با طراحي وب سايت هاي ساده تر در بر خواهد داشت. به عنوان مثال بايد بعد از مشخص شدن نياز وب سايت و ابزارهايي كه بايد در اختيار داشته باشيد، هاست مناسب خود را نيز انتخاب كنيد. مثلا اگر وب سايت شما قرار است با استفاده از asp پياده شود هاست مخصوص به خود را نياز خواهد داشت ولي اگر با زبان هايي مانند php طراحي شود ابزارهاي خود را خواهد داشت. پس اولين قدم در طراحي وب سايت حرفه اي اين است كه هدف خود و سپس ابزارهاي مورد نياز خود را انتخاب كنيد.

طراحي سايت

دومين قدم طراحي وب سايت حرفه اي،طراحي ظاهري مناسب

هميشه ظاهر وب سايت اولين جايي است كه هر كاربري با آن برخورد مي كند و در واقع همان تاثيرات برخورد اول در مورد وب سايت هم صدق مي كند. ظاهر يك وب سايت حرفه اي بايد در عين اينكه تمامي ابزارهاي مورد نياز كاربران را داشته باشد همزمان بايد داراي ظاهري آرام و بدون شلوغي هاي اضافي باشد و باعث سردرگمي كاربران نشود. يك وب سايت حرفه اي ابزارهاي لازمه را در اختيار كاربران قرار مي دهد تا كاربران بتوانند به راحتي در وب سايت به جستجو بپردازند و اگر وب سايت از نظر گرافيكي حرفه اي و به خوبي طراحي شده باشد، باعث مي شود تا كاربران به راحتي و با احساس خوبي در وب سايت به گشت و گذار بپردازند و حضور كاربران در سايت باعث رتبه بالاي وب سايت هم خواهد شد. همچنين به اين موضوع بايد توجه كرد كه ظاهر يك وب سايت حرفه اي دقيقا مطابق با موضوع وب سايت خواهد بود. يعني بايد ببينيد كه وب سايت شركتي، فروشگاهي و يا آموزشگاهي است و سپس ظاهر و طراحي گرافيكي سايت بر اساس موضوع وب سايت پياده سازي شود. اگر اين موارد مورد توجه قرار نگيرد نمي توان از نظر ظاهري وب سايت را در رده وب سايت هاي حرفه اي قلمداد كرد.

بازاريابي اينترنتي چيست؟

بازاريابي اينترنتيدر واقع به روشي گفته مي شود كه مشتريان را از طريق اينترنت جذب نموده و اقدام به ارائه ي خدمات و محصولات به صورت اينترنتي مي نمايد. زماني كه مي خواهيد اقدام به بازاريابي اينترنتي كنيد، در وهله ي اول بايستي هدف را مشخص و بعد در راستاي هدفتان اقدام به ساخت وب سايت مورد نظر نماييد و بعد تبليغي متناسب با نوع محصول و يا خدمات خود ارائه دهيد. بازاريابان اينترنتي داراي دغدغه هاي بي شماري از جمله يافتن سايت پربازديد مي باشند كه بتوانند فضايي را از اين سايت خريده و تبليغ مورد نظر خود را در آن فضا انجام دهند. روش مختلفي برايبازاريابي اينترنتيو انجام تبليغات اينترنتي وجود دارد كه مي توان از آن ها در پيشبرد اهداف خود استفاده نمود. در بازاريابي اينترنتي بايستي همواره به دو مسأله دقت نمود؛ اول اينكه يك وب سايت مناسب براي هدف خود ساخت و دوم اينكه اقدام به افزايش كاربران آن سايت نمود كه در واقع همان بالا بردن ترافيك سايت شما مي باشد.

بازاريابي اينترنتي

مديريت محتوا از ترندهاي جديد ديجيتال ماركتينگ

از ترندهاي جديدديجيتال ماركتينگمديريت محتواست. اين موضوع به قدري مهم و حياتي است به طوري كه با گذشت زمان نه تنها از اهميت آن كاسته نمي شود بلكه به آن افزوده مي گردد. اگر مي خواهيد در دنياي تبليغات ديجيتال دنبال كنندگان و مشتريان را شيفته خود كنيد مي بايست به محتوا نويسي بيش از هر موضوع ديگري توجه كنيد. براي رسيدن به اين هدف مي بايست از محتوايي استفاده كنيد كه بسيار به علايق مشتريان شما نزديك باشد.

محتوايي را انتخاب كنيد كه دنبال كنندگان شما را به چالش و تعامل بكشاند و صرفاً براي مطالعه آن را انتخاب نكنيد. اگر متن محتوا شما هوشمندانه نگارش شده باشد مسلماً افراد بسياري آن را به اشتراك خواهند گذاشت و اين موضوع اولين قدم شما براي موفقيت در دنياي بزرگديجيتال ماركتينگشناخته خواهد شد. يك محتوا مناسب و جذاب باعث خواهد شد كه مشتريان و كاربران بسياري به شما اعتماد نمايند و اين اعتماد از احترام شما به نظرات آن ها حاصل شده است. از ديگر ترندهاي مهم در اين عرصه مي توان به جستجوي صوتي اشاره كرد كه در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

خدمات شركت وبسپنتا:

جستجوي صوتي از ترندهاي جديد ديجيتال ماركتينگ

جستجوي صوتي از ترندهاي جديدبازاريابي آنلاينشناخته مي شود. براي رسيدن به سود خيره كننده در كسب و كارهاي كوچك و بزرگ توجه به جستجوي صوتي در سال 2019 از اهميت بالايي برخوردار است. طبق تحقيقات به دست آمده در ميان ترندهاي ديجيتالي اين گزينه از مهم ترين موارد شناخته مي شود و نتايج عالي و چشم گيري در انتها به همراه خواهد داشت.

اين نوع جستجو از مزيت هاي بسياري برخوردار است كه از مهمترين آن ها مي توان به صرفه جويي در زمان و انرژي اشاره كرد. ديگر نياز نيست دقايق بسياري را به مانيتور خيره شده و مطلب مورد نظر خود را در دنياي مجازي جستجو كنيد. بدون دخالت دست مي توانيد جستجوي خود را از طريق صوت به انجام برسانيد. اين موضوع در دنياي تبليغات ديجيتال بسيار تأثير گذار بوده است چرا كه كاربران بسياري را در اسرع وقت به كسب و كارها نزديك تر نموده است. در ادامه به ديگر ترندهاي مهم دربازاريابي ديجيتاليخواهيم پرداخت پس با ما همچنان همراه باشيد.

ديجيتال ماركتينگ

جستجوي تصويري از ترندهاي جديد ديجيتال ماركتينگ

فعال بودن جستجوي معكوس تصاوير مدت هاي طولاني است كه در بستر گوگل فراهم شده است؛ اما نكته مهم اينجاست كه اين نوع جستجو در سال 2019 دچار تغييرات اساسي شده است. جستجوي تصويري فضايي را فراهم كرده است كه با تكيه بر آن مي توانيد از تصاوير واقعي ثبت شده توسط خود اطلاعات كاملي را در رابطه با آن از گوگل بيابيد. راه اندازي Lens توسط پينترست در سال هاي اخير صورت گرفته است و طبق گزارشات به دست آمده از سوي پلتفرم ها در ماه حدود ششصد ميليون جستجوي تصويري در آن انجام مي گيرد.اگر مي خواهيد دربازاريابي ديجيتاليخود موفق عمل كنيد توصيه مي كنيم كه از جستجوي تصويري خود در پينترست به هيچ عنوان غافل نشويد. از نكات مهم ديگر در رابطه با اين نوع جستجو بهينه كردن تصاوير براي سئو مي باشد كه از اهميت بسياري در اين حيطه برخوردار است. در ادامه به نقش تبليغات رسانه اي در ديجيتال ماركتينگ بيشتر خواهيم پرداخت.


برچسب: بهينه سازي سايت ,سئو ,ديجيتال ماركتينگ, طراحي لوگو, طراحي سايت, طراحي ست اداري سپنتا ,آژانس ديجيتال ماركتينگ سپنتا , آژانس ديجيتال ماركتينگ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۰:۲۸ توسط:احمد خليلي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :